You are here:

Barkod Etiketi

Birinci sınıf barkod etiketlerinin en önemli özelliklerinden biri güvenliğidir. Dayanıklı barkod etiketi, herhangi bir endüstriyel uygulama için önemlidir.

Barkod Etiketi

Barkod Etiketleri Özellikleri

Parekende sektöründeki ürünlerin üzerinde kullanılmak amacıyla özel numaralar ve kod sistemlerinin uygulandığı etiket çeşitleridir. Barkod okuyucular aracılığı ile barkodu okunması ve tanımlanması sağlanır. 

Baskılı veya baskısız olarak temin edilebilen barkod etiketleri için seçtiğiniz malzeme türü, nasıl ve nerede kullanılacağına bağlıdır. Bilgisayar parçaları için mi etiket arıyorsunuz? Veya soğuk hava deposunda nemlenmeye karşı dirençli kalması gereken şarküteri ürünü için mi? Her birinin dayanıklılığı ve baskı performansını etkileyen kendi özellikleri vardır.

Bununla birlikte barkod etiketlerinde kullandığınız barkod yazıcılar da diğer önemli konudur. Barkod etiketini kendi bünyenizde basmak istiyorsanız yazıcı ve etiketin uyumluluğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Barkod etiketleme ve barkodun hangi zemin üzerine yapıştırılacağı önemlidir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Çözümlerimiz, hizmetlerimiz ve barkod etiketlerimiz hakkında detaylı bilgi ya da ücretsiz teklif almak için yandaki formu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçelim.