loader image

Teknik Destek

Etiket ve Ribon Desteği

“Hangi Etiket İçin Hangi Ribon?” diye mi düşünüyorsunuz? Aradığınız cevap burada!
Şerit film halinde rulo olarak kullanılan ribon barkod yazıcılar ile etiketlere transfer baskı yapmak için gerekli olan bir sarf malzemesidir. Barkod cihazına, etiket kullanım amacına veya baskı imajı gibi birbirinden farklı durumlara göre ribon çeşitleri kullanılır. Ribon çeşitlerinin arasındaki farklı içerikteki reçine ve balmumu oranları belirler. Ribon çeşitleri kullanım alanına göre farklı özelliklerde seçenekler sunar. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Muhasebe ve Finans Desteği

Finans ve muhasebe konularında bilgi vermek ve/veya almak için bizimle ihtiyaç duyduğunuz her an iletişim kurabilirsiniz. Cari hesap kartı açılışı, cari takip, hesap takibi, borç takibi, sipariş takibi, fatura takibi vb. tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

Cihaz ve Yazılım Desteği

Yalnızca satış aşamasında değil, sonrasında da desteğimizle yanınızdayız. Satın almış olduğunuz cihazın kullanım kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Veya bir arıza mı yaşıyorsunuz? Yazılım konusunda desteğe ihtiyaç duyduğunuz noktalar mı var? Her türlü destek talebiniz için bizlere dilediğiniz her an ulaşabilirsiniz.

01
Bize Ulaşın

Desteğe ihtiyaç duyduğunuz konuyu bizimle paylaşın.

02
İşleme Alalım

Konunun uzmanı ekip arkadaşımız talebinizi işleme alsın.

03
Dönüş Yapalım

Sonucu sizinle paylaşalım ve yeniden durum değerlendirelim.