loader image

Hakkımızda

Hakkımızda

HSR Baskı Teknolojileri olarak, uzman kadromuz ve yeni nesil baskı teknolojilerimiz ile etiket ihtiyacı duyan birbirinden farklı sektörlere hizmet sağlıyoruz. Yenilikçi, yaratıcı ve fark yaratan çözümlerimizle yüksek dayanımlı ürünler sunmanın yanı sıra, marka değerini koruyan ve katlayan işler ortaya koyuyoruz.

Partnerler
Müşteri odaklı ve yenilikçi
VİZYON

Müşteri odaklı, yenilikçi, ilkeli, sorumlu, dinamik, özgün, pozitif bakış açısını ön planda tutan, sürdürülebilir kaliteli ürünleri ile sektöründe lider, ulusal ve uluslararası şirketlerin öncelikli tedarikçisi ve çözüm ortağı olmak.

Sektörde gelişimin öncüsü
MİSYON

Müşteri memnuniyetini hedef alarak;
Sürekli gelişim felsefesiyle,
Çevreye duyarlı,
Uluslararası standartlarda,
Bilinçli personelimizle,
Yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmak.

9+
YILLIK TECRÜBE
25+
GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ
18+
ÜLKEYE İHRACAT
15+
ÇÖZÜM ORTAĞI
İleri Teknolojik Donanım İle Pratik ve Yaratıcı Çözümler Sunuyoruz.
Kendinden yapışkanlı etiket çözümleri

Profesyonel Etiket Baskı

2013 yılında kalite ve güven odağında çıktığımız hizmet yolculuğumuz adım adım sektöre yön veren konuma yükselmiştir. Peki bu bir tesadüf mü? Her zaman en iyiyi yapma arzumuzla yürüttüğümüz araştırma ve geliştirme projelerimiz, şeffaf ve iyi müşteri ilişkilerimiz, geniş ürün yelpazemiz, DTM Print GmbH, Primera Technology, VIPColor ve OKI gibi uluslararası önemli markaların Türkiye distribütörlüğünü üstlenişimizle güçlendik ve partnerlerimizi de güçlendirdik. G7 Colorspace Sertifikamız, G7 renk evrenini kapsamakla kalmayıp, aynı zamanda cihazın elde edebileceği tüm renk evreninin de eşleşmesine izin veren prova cihazları veya dijital baskı makineleri de ifade etmektedir. Tam çözüm anlayışımız ile her zaman herkes için en iyiyi sunmaya devam edeceğiz.

Tam Çözüm Anlayışı
SERTİFİKALARIMIZ VE DERNEK ÜYELİKLERİMİZ