loader image

Partnerlik

Partnerlik

HSR olarak, tedarik zincirini bir bütün olarak değerlendirerek zincire dahil olan her bir firmanın kazanım elde edeceği, iletişim, destek ve güvene dayalı samimi bir modeli benimsiyoruz. Partnerlik oluşturduğumuz firmaları şimdi inceleyin.

İletişim
01

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZAlman DTM Print firması (önceki adıyla Primera Europe); etiket baskısı, medikal baskılar ve CD-DVD baskıları için özel çözümler üretir. Lider baskı teknolojileri üreticileri ile ilişkili olan DTM, kiosk uygulamaları gibi esnek çözümler de sunmaktadır. HSR, DTM Print’in tek Türkiye distribütörü ve yetkili teknik servisidir.
Web Sitesini İncele
02

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZSingapur merkezli VIPColor firması 1997’den beri etiket baskı çözümleri üretmektedir ve Memjet teknolojisinde uzmanlaşmıştır. Çatı firması olan elektronik üreticisi Venture Corporation, tüm masaüstü Memjet yazıcıların OEM engine tedariğini yapmaktadır. HSR, VIPColor Technologies’in tek Türkiye distribütörü ve yetkili teknik servisidir.
Web Sitesini İncele
03

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZABD merkezli Primera, sektörün en eski firmalarından biridir. Primera, renkli etiket yazıcılar, etiket sonlandırma sistemleri, özel baskı sistemleri, etiket aplikatörleri ve CD-DVD robotları ile birlikte medikal alanda kullanılan lam ve doku kasedi yazıcıları da üretmektedir. HSR, Primera’nın tek Türkiye distribütörü ve yetkili teknik servisidir.
Web Sitesini İncele
04

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZİtalyan D.P.R. etiket sarıcılar ve etiket sonlandırma sistemleri üretiminde Dünya lideri olan bir elektronik üreticisidir. Kendi markası altındaki ürünler dışında renkli etiket yazıcı ve termal transfer yazıcı üreticilerinin etiket sarıcı ve çözücü tedariğini de yapmaktadır. HSR, D.P.R.’ın distribütörü ve yetkili teknik servisidir.
Web Sitesini İncele
05

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZNicelabel, Slovenya merkezli Euro Plus firmasının etiket yazılımı markasıdır. Birçok farklı termal yazıcı ile birlikte ücretsiz gelen temel etiket yazılımlarının üreticisidir. Bununla birlikte Designer, Power Forms ve LMS serileri ile her ihtiyaca yönelik etiket yazılımları sunmaktadır. HSR, Nicelabel etiket yazılımlarının Türkiye distribütörüdür.
Web Sitesini İncele
06

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZColourite, İrlanda merkezli Typerite firmasının renkli ribbon markasıdır. Yeşil, kırmızı ve mavi gibi standart renklerle birlikte altın ve gümüş gibi metalize ribbonlar ve spot renklere sahip Pantone kodlu ribbonlar üretmektedir. Sadece etiket değil, tekstil sektöründe de kullanıma uygun bu ribbonlar 60’ın üzerinde renk seçeneğine sahiptir.
Web Sitesini İncele
Bayiliklerimiz
Çözüm Ortaklarımız