You are here:

Tam Çözüm Anlayışımız

Tam çözüm anlayışımız sonucunda baskı ihtiyaçlarınıza yönelik aradığınız her şeye tek bir noktadan ulaşabilmeniz için etiket üretimimiz dışında etiket baskı cihazları ve yazılımları ile size tam entegre bir hizmet sağlıyoruz.

Tam Çözüm Anlayışımız Nasıl İlerliyor?

Hazır Tasarım
tam çözüm anlayışımız
Hazır tasarımlarınız için numuneleri ve Pantone kodlarını tedarik etmeniz halinde, tasarımlarınızı kurumsal renklerinizi basabilmemiz için optimize ediyor ve makine parkurumuza adapte ediyoruz.
Grafik Tasarım
Eğer hazır bir grafiğiniz yoksa, grafikerlerimiz sizin yönlendirmelerinizle şık ve kaliteli tasarımlar hazırlayarak onayınıza sunuyor.
Onay ve Prova
tam çözüm anlayışımız
Tasarımın son halini, akış yönü ve sarım bilgileri gibi önemli detaylar ile birlikte onayınıza gönderiyoruz. Bunun dışında prova talebiniz varsa dijital prova çıktısını da tarafınıza iletiyoruz.
Renkler ve Efektler
Etiketlerinizde Pantone spot renkleri varsa bu renkleri hazırlıyor veya özel olarak tedarik ediyoruz. Dokulu lak, emboss, kısmi lak gibi talepleriniz için de yine bu aşamada hazırlık yapıyoruz.
Baskı Öncesi
Baskı kalıpları, klişeler ve filmleri tamamen kendi bünyemizde hazırlıyoruz. Kalitelerini kontrol altında tutuyor ve olası değişiklik ihtiyaçlarında zaman kaybını önlemiş oluyoruz. 
Baskı ve Kesim
Etiket türüne ve taleplerinize uygun olarak ofset, letterpress veya dijital baskı sistemlerimizde baskı yapıyoruz. Talep edilen kesim özelliklerine göre keserek sarıyoruz.
Kalite Kontrol
tam çözüm anlayışımız
Hem baskı esnasında hem de sonrasında yaptığımız kalite kontrol ile renk tutarlılığı, kesim ve sarım kalitesi gibi unsurları sürekli kontrol ediyoruz. Sarım esnasında hatalı etiketleri ayıklıyoruz.
Paketleme
Her bir ruloya, etiket adedini, üretim tarihini ve LOT numarasını gösteren etiketler yapıştırıyoruz. Böylece envanter yönetiminizi kolaylaştırıyor, bir sorun yaşanması durumunda da üründen üretime takibin kolaylıkla yapılmasını sağlıyoruz.
Teslimat
Ürünlerinizi, tercih ettiğiniz paketleme biçimi ile paketliyor ve sevk edilmeye hazır hale getiriyoruz. Her bir kolinin üzerinde takip için etiketler bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz sevk yöntemine uygun kargo, nakliye firması, hava kargo ile veya yerinde teslim ediyoruz.

Grafik Tasarım

Ürününüzün rakiplerinizden ayrılması için ambalaj ve etiket kalitesine verdiğiniz önemi grafik tasarımda da göstermelisiniz. Güncel trendleri yakalayarak, ürün ve hedef kitleye göre düzenlenmiş özgün tasarımlar, markanızı ön plana çıkaracaktır. Tam çözüm anlayışımız gereği grafik departmanımızda sadece yapılacak baskının tasarımı için değil, kullanılacak etiket tipi, etikete uygulanabilecek efektler ve diğer detaylarla ilgili de destek veriyoruz.

Etiket Yazıcılar & Sarflar

Bakımı yapılmamış bir barkod yazıcı kullanarak, etiketi ve ribbonu birbirinden ayrı firmalardan satın almanız halinde dilediğiniz baskı kalitesini yakalayamayabilirsiniz. Bununla birlikte malzeme ve ribbon uyumsuzlukları da paranıza ve zamanınıza mal olabilir. Tam çözüm anlayışımız doğrultusunda, sadece ribbon tedariği ile kalmıyoruz. Aynı zamanda yetkili olduğumuz markalarla birlikte diğer marka barkod yazıcılarınız için de teknik destek ve yedek parça temini sağlıyoruz.

Özel Projeler

Etiket üretiminde grafik, üretim ve satış ekibimiz koordine olarak, işletmenize özgü projelerinize gerekli özelleştirmelerde bulunuyorlar. Bununla birlikte ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılamak üzere hazırlanmış ürünler için proje geliştirerek, deneme üretimleri yapıyorlar.

Tamamlayıcı Cihazlar

Barkod yazıcılar ve renkli etiket yazıcılarımızla birlikte etiket aplikatörleri, etiket sarıcıları ve etiket yazılımları ile kendi işletmenizde otonom şekilde etiket baskısı yapmanız ve bu etiketleri ambalajlarınıza hızlıca uygulamanız mümkün olmaktadır. Hazır sistemlerle birlikte teknik ekibimiz bu cihazlara mekanik ve elektronik modifikasyonlar ile özel yazılımlar geliştiriyorlar. Böylece cihazları ihtiyacınıza en uygun hale getirmiş oluyorlar. Ayrıca kullandığınız diğer sistem ve yazılımlara da entegrasyonunu sağlayabiliyorlar.

Ücretsiz Teklif Alın

Aşağıdaki formu doldurarak, tam çözüm anlayışımız ve etiket çözümleriniz için bilgi ya da teklif alın.