loader image
HSR Baskı Teknolojileri

Baskıya Dair İhtiyacınız Olan
Her Şey Bizde!

Ürün ve Hizmetler
Tam Çözüm Anlayışımız Nasıl İlerliyor?

Tam çözüm anlayışına dayanan iş disiplinimizle ihtiyacınız olan her şeye tek bir noktadan ulaşabilmeniz için tam entegre bir hizmet sağlıyoruz.

Hazır Tasarım

Hazır tasarımlarınız için numuneleri ve Pantone kodlarını tedarik etmeniz halinde, tasarımlarınızı kurumsal renklerinizi basabilmemiz için optimize ediyor ve makine parkurumuza adapte ediyoruz.

Detaylı İncele

Grafik Tasarım

Eğer hazır bir grafiğiniz yoksa, grafikerlerimiz sizin yönlendirmelerinizle şık ve kaliteli tasarımlar hazırlayarak onayınıza sunuyor.

Detaylı İncele

Onay ve Prova

Tasarımın son halini, akış yönü ve sarım bilgileri gibi önemli detaylar ile birlikte onayınıza gönderiyoruz. Bunun dışında prova talebiniz varsa dijital prova çıktısını da tarafınıza iletiyoruz.

Detaylı İncele

Renkler ve Efektler

Etiketlerinizde pantone spot renkleri varsa bu renkleri hazırlıyor veya G7 sertifikasına uygun olarak özel olarak tedarik ediyoruz. Dokulu lak, emboss, kısmi lak gibi talepleriniz için de yine bu aşamada hazırlık yapıyoruz.

Detaylı İncele

Baskı Öncesi

Baskı kalıpları, klişeler ve filmleri tamamen kendi bünyemizde hazırlıyoruz. Kalitelerini kontrol altında tutuyor ve olası değişiklik ihtiyaçlarında zaman kaybını önlemiş oluyoruz.

Detaylı İncele

Baskı ve Kesim

Etiket türüne ve taleplerinize uygun olarak ofset, letterpress veya dijital baskı sistemlerimizde baskı yapıyoruz. Talep edilen kesim özelliklerine göre keserek sarıyoruz.

Detaylı İncele

Kalite Kontrol

Hem baskı esnasında hem de sonrasında yaptığımız kalite kontrol ile renk tutarlılığı, kesim ve sarım kalitesi gibi unsurları sürekli kontrol ediyoruz. Sarım esnasında hatalı etiketleri ayıklıyoruz.

Detaylı İncele

Paketleme

Her bir ruloya, etiket adedini, üretim tarihini ve LOT numarasını gösteren etiketler yapıştırıyoruz. Böylece envanter yönetiminizi kolaylaştırıyor, bir sorun yaşanması durumunda da üründen üretime takibin kolaylıkla yapılmasını sağlıyoruz.

Detaylı İncele

Teslimat

Ürünlerinizi, tercih ettiğiniz paketleme biçimi ile paketliyor ve sevk edilmeye hazır hale getiriyoruz. Her bir kolinin üzerinde takip için etiketler bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz sevk yöntemine uygun kargo, nakliye firması, hava kargo ile veya yerinde teslim ediyoruz.

Detaylı İncele

Bizimle İletişime Geçin