Renkli Etiket Yazıcılar

Etiket sektörü, her zaman fazla esneklik gerektirir. Örneğin yiyecek, içecek veya medikal sektöründeki gibi bazı ürünler için güncellenen yasal gereklilikler, belirli bir yıl içinde bile birden fazla etiket tasarım değişikliğine yol açabilir. Bu nedenle, büyük miktarda önceden basılmış etiket stoku tutmak israfa veya maliyetli etiketleme hatalarına neden olabilir. 

Bu yazıcılar da, şirketlerin renkli etiket işlemlerini kendi bünyelerinde halletmelerini sağlayarak, maliyeti ve arıza sürelerini azaltmalarına yardımcı olabilecek esnek bir çözümdür.

Siz de renkli etiket yazıcılardan satın alarak işletmenize profesyonel bir çözüm getirmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. HSR Baskı Teknolojileri olarak işletme ihtiyaçlarınıza özel, pratik çözümler sunuyoruz. Mürekkep püskürtmeli, lazer, termal etiket baskı cihazlarının satışı ve servisini sağlıyoruz. Bununla birlikte üretim ve satış alanları için etiket yazılımları, etiket baskı otomasyonu, sistem entegrasyonları da uzmanlık alanlarımıza girmektedir.