You are here:

Partnerlik

HSR olarak, tedarik zincirini bir bütün olarak değerlendirerek zincire dahil olan her bir firmanın kazanım elde edeceği, iletişim, destek ve güvene dayalı samimi bir modeli benimsiyoruz. Partnerlik oluşturduğumuz firmaları şimdi inceleyin.

Distribütörlüklerimiz

DTM Print

Alman DTM Print firması (önceki adıyla Primera Europe); etiket baskısı, medikal baskılar ve CD-DVD baskıları için özel çözümler üretir. Lider baskı teknolojileri üreticileri ile ilişkili olan DTM, kiosk uygulamaları gibi esnek çözümler de sunmaktadır. HSR, DTM Print’in tek Türkiye distribütörü ve yetkili teknik servisidir.

VIPColor Technologies

Singapur merkezli VIPColor firması 1997’den beri etiket baskı çözümleri üretmektedir ve Memjet teknolojisinde uzmanlaşmıştır. Çatı firması olan elektronik üreticisi Venture Corporation, tüm masaüstü Memjet yazıcıların OEM engine tedariğini yapmaktadır. HSR, VIPColor Technologies’in tek Türkiye distribütörü ve yetkili teknik servisidir.

Primera Technology

ABD merkezli Primera, sektörün en eski firmalarından biridir. Primera, renkli etiket yazıcılar, etiket sonlandırma sistemleri, özel baskı sistemleri, etiket aplikatörleri ve CD-DVD robotları ile birlikte medikal alanda kullanılan lam ve doku kasedi yazıcıları da üretmektedir. HSR, Primera’nın tek Türkiye distribütörü ve yetkili teknik servisidir.

D.P.R.

İtalyan D.P.R. etiket sarıcılar ve etiket sonlandırma sistemleri üretiminde Dünya lideri olan bir elektronik üreticisidir. Kendi markası altındaki ürünler dışında renkli etiket yazıcı ve termal transfer yazıcı üreticilerinin etiket sarıcı ve çözücü tedariğini de yapmaktadır. HSR, D.P.R.’ın distribütörü ve yetkili teknik servisidir.

Nicelabel

Nicelabel, Slovenya merkezli Euro Plus firmasının etiket yazılımı markasıdır. Birçok farklı termal yazıcı ile birlikte ücretsiz gelen temel etiket yazılımlarının üreticisidir. Bununla birlikte Designer, Power Forms ve LMS serileri ile her ihtiyaca yönelik etiket yazılımları sunmaktadır. HSR, Nicelabel etiket yazılımlarının Türkiye distribütörüdür.

Colourite

Colourite, İrlanda merkezli Typerite firmasının renkli ribbon markasıdır. Yeşil, kırmızı ve mavi gibi standart renklerle birlikte altın ve gümüş gibi metalize ribbonlar ve spot renklere sahip Pantone kodlu ribbonlar üretmektedir. Sadece etiket değil, tekstil sektöründe de kullanıma uygun bu ribbonlar 60’ın üzerinde renk seçeneğine sahiptir.

Bayiliklerimiz

TSC

TSC, Tayvan merkezli, uygun fiyatlı ancak yüksek kaliteye sahip termal transfer yazıcı üreticisidir. Geniş bir yelpazede termal transfer etiket yazıcılar üreten TSC’nin uygun fiyatlı masaüstü modellerinin yanı sıra ağır kullanıma uygun endüstriyel modelleri de mevcuttur.

GODEX

Tayvan merkezli bir başka termal transfer üreticisi Godex, rakiplerine kıyasla uygun fiyatlı alternatif ürünler sunmaktadır. Üretim konularını temel olarak masaüstü ve endüstriyel barkod yazıcılar oluşturmaktadır. Bununla birlikte etiket sarıcılar, barkod okuyucular ve mobil yazıcılar da üreticinin ürün yelpazesinde yer almaktadır.

Inkanto

Inkanto, Dünya’nın önde gelen termal transfer ribbon üreticisi Armor’un bünyesinde yer almaktadır. Masaüstü ve endüstriyel termal transfer yazıcılar için yüksek kaliteli ribbonlar üretmektedir. Ayrıca ambalaja baskı yapan paketleme cihazları için de ribbonlar sunar.

Çözüm Ortaklarımız

UPM Raflatac

Raflatac, Dünyanın önde gelen kağıt üreticilerinden UPM’in kendinden yapışkanlı etiket üreten alt firmasıdır. Finlandiya merkezli UPM Raflatac, kuşe, PP, termal gibi standart etiket malzemelerinin üretimini gerçekleştirir. Bununla birlikte özel uygulamalar için farklı üst yüzey, doku ve tutkallara sahip malzemeler de sunar.

Avery Dennison Fasson

Fasson, standart etiket malzemelerinin yanında sıra dışı yapışma ihtiyaçları için oldukça kuvvetli tutkal formülasyonları sunar. Ayrıca yüksek ve düşük sıcaklığa dayanım, yüksek mukavemet, RFID gibi ihtiyaçlara yönelik ürünler de portföyündedir.

PPG Teslin

Teslin, birçok farklı baskı yöntemiyle baskı yapılabilen, formülü özel, PE benzeri bir sentetik baskı malzemesidir. Mikroporöz yapısı sayesinde kalıcı baskı özelliği sunarken, esnekliği sayesinde bidon, mavi varil, IBC gibi HDPE ambalajlar için mükemmel bir etiket seçeneğidir.

Frimpeks

Frimpeks, Türkiye’nin en büyük kendinden yapışkanlı etiket üreticisidir. Kuşe, PP opak, metalize PP, eko termal, lamine termal gibi çok kullanılan etiket malzemelerini üretir.

Sun Chemical

Sun Chemical,dünyanın önde gelen matbaa mürekkepleri üreticilerindendir. Ofset, flekso ve letterpress mürekkepleri ile lakların yanı sıra özel amaçlı mürekkepler de üretir.

Flint Group

Flint Group, dünyanın önde gelen matbaa mürekkepleri üreticilerindendir. Ofset, flekso ve letterpress mürekkepleri ile lakların yanı sıra özel amaçlı mürekkepler de üretir.

HSR Baskı Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti., Primera Technology (Primera Technology Incorporated tescilli markası), VIPColor (VIPColor Technologies ve Venture Corporation Ltd. tescilli markası) ve DTM Print (DTM GmbH tescilli markası) Türkiye distribütörüdür ve bu markaların ürün görselleri ile logolarını basılı ve dijital mecralarda reklam ve tanıtım amaçlı kullanma hakkına sahiptir. Bahse konu logo ve ürün görsellerinin HSR’den izin alınmadan kopyalanması ve web sayfası, katalog ve diğer basılı ve dijital mecralarda kullanımı yasaktır ve tespiti halinde HSR’nin hukuki işlem başlatma hakkı saklıdır. Partnerlik sayfasında yer alan diğer logolar ve marka isimleri, sahiplerinin tescilli ticari markalarıdır. Logolara ve marka isimlerine yalnızca bilgilendirme amaçlı olarak yer verilmiştir.

Partnerimiz Olmak İster Misiniz?

Karşılıklı katma değer yaratacak partnerliklere her zaman açığız. Ürün yelpazemize katılabileceğini düşündüğünüz bir ürününüz varsa veya tüketimini yaptığımız malzemeler için tedarikçimiz olmak istiyorsanız iletişim formumuzdan bizimle iletişim kurabilir, bilgilendirmede bulunabilirsiniz. Partnerlik konusunda ürün grubunuzla ilgili departman sorumlusu en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.