loader image

Homepage

01

HSR Baskı Teknolojileri

Her Detayda
Kalite & Deneyim

HSR Baskı Teknolojileri olarak, uzman kadromuz ve yeni nesil baskı teknolojilerimiz ile etiket ihtiyacı duyan birbirinden farklı sektörlere hizmet sağlıyoruz. Yenilikçi, yaratıcı ve fark yaratan çözümlerimizle yüksek dayanımlı ürünler sunmanın yanı sıra, marka değerini koruyan ve katlayan işler ortaya koyuyoruz.

Hakkımızda

Kalite

Malzemeden üretime her adımda kalite önceliği gözetiyoruz. Yüksek teknolojiye sahip kalite kontrol makine parkuru, Primera Sağlık Bölümü distribütörlüğü ISO 9001:2008, ISO 14001:2009 ve OHSAS 18001:2007 sertifikasyonu, sürdürülebilir kaynak yönetimi, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve çevre yönetim sistemi ile kaliteyi garanti ediyoruz.

Deneyim

2013’ten bu yana edindiğimiz bilgi, birikim ve deneyimi tam çözüm anlayışı ile devam ettiriyoruz. Cebimizde deneyimimiz; renkli etiket yazıcılar, termal transfer yazıcılar, ribbonlar, etiket yazılımları, etiket aplikatörleri ve benzeri tam ve yüksek donanımlı teknolojik altyapımız ile hizmetinizdeyiz.

Özel Çözümler

Deneyim ve tecrübelerimiz, uzman kadromuz ve üstün teknolojik donanımımız ile tasarım ve üretim süreçlerinde size özel çözümler sunuyor, ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel üretim gerçekleştiriyoruz.
.
.
.

Tam Çözüm Anlayışımız

Baskıya dair ihtiyacınız olan her şey bizde! Tam çözüm anlayışına dayanan iş disiplinimizle ihtiyacınız olan her şeye tek bir noktadan ulaşabilmeniz için etiket üretimimiz dışında etiket baskı cihazları ve yazılımları ile tam entegre bir hizmet sağlıyoruz.

Peki, Tam Çözüm Anlayışımız Nasıl İlerliyor?

Partnerlerimiz İle Tanışın

Partnerlik

Teknik Destek Hizmetimizi İnceleyin

Teknik Destek
Muhasebe ve Finans

Finans ve muhasebe konularında bilgi vermek ve/veya almak için bizimle ihtiyaç duyduğunuz her an iletişim kurabilirsiniz.
.
.
.

Etiket ve Ribon Desteği

Etiket ve ribon ürün grupları hakkındaki sorularınıza yanıt almak için teknik bilgi dokümanlarımıza web sitemizden ulaşabilir veya bizden talep edebilirsiniz.
.

Cihaz ve Yazılım Desteği

Satın almış olduğunuz cihaz ve yazılım grupları ile ilgili dokümanları web sitemizde bulabilir ya da her türlü destek ve talebiniz için bize ulaşabilirsiniz.
.

Bilgi Bankası

Etiket baskı teknolojisi ve cihazlarla ilgili merak ettiğiniz terimlerin kısa açıklamalarını burada bulabilirsiniz. DPI nedir? Rulo etiket nedir? Selofan nedir? Laminasyon nedir?…

Son Yazılarımız